Doi bărbaţi au fost reţinuţi în arest după un conflict violent în satul Băneşti
Poliţiştii au dispus reţinerea pentru 24 de ore a doi bărbaţi din comuna Fântânele, după ce un conflict izbucnit în seara de 24 aprilie a degenerat în violenţe, soldate cu rănirea a două persoane. Incidentul a avut loc pe 24 aprilie, în jurul orei 21:00, în centrul satului Băneşti. PotrivitCiteşte




























Comentarii