Monden

> Jucătorul de golf Tiger Woods a devenit pentru prima oară tată. La începutul acestei săptămâni, soția sa, Elin, a născut o fetiță ce va purta numele Sam Alexis, a anunțat proaspătul tată pe pagina sa de internet.
 

Tiger Woods, liderul clasamentului mondial de golf, a spus că starea de sănătate a soției sale și a micuței Sam Alexis este bună, dar nu a precizat clinica la care a avut loc nașterea și nici alte date despre fiica sa. „Vreau să le mulțumesc doctorilor pentru tot ce au făcut. Este un moment special în viața mea și tot ceea ce îmi doresc acum este ca Sam Alexis să ajungă cât mai repede acasă”, a declarat el. > Nu numai că nu suferă de foame sau că plânge de saltă cămașa pe ea, cum scriu ziarele americane, dar Paris Hilton o duce chiar bine în închisoare, spune o deținută eliberată recent. „Paris nu este deloc afectată de regimul de detenție”, spune Daisy, care dă și explicații: „Nu poartă haine de culoare portocalie, așa cum au toate deținutele, nu umblă nemachiată și este tot timpul protejată de un gardian care nu o lasă să intre în contact cu celelalte deținute”, le-a spus ea celor de la The Sun. „N-aș spune că este speriată. Impresia pe care o dă este că nu prea îi pasă de ceea ce se întâmplă…”. Mai mult, moștenitoarea imperiului hotelier Hilton are o menajeră plătită care îi face curat în celulă și îi spală hainele! La sfârșitul săptămânii trecute, Paris a fost vizitată de părinții săi. La ieșirea din închisoare, mama sa, Kathy, a declarat că fiica sa, deși trece prin momente cumplite, se simte bine… > Sir Paul McCartney se declară amuzat de fanii săi care susțin că îi înțeleg prea bine multe din versurile pieselor sale. Fostul Beatles afirmă că nici pe departe nu se gândește, atunci când scrie versurile unuia din celebrele sale cântece, la ceea ce înțeleg admiratorii săi din mesajul lor. „Nu mai știu la care cântec de-al meu s-au făcut speculații, iar rezultatul a fost că scrisesem cu gândul la Yoko. Ce Yoko, nici vorbă de așa ceva, mă gândisem chiar la un Volvo! La o adică, Volvo, Yoko, tot una…”.

Comentariile sunt închise.

Crainou.ro nu este responsabil juridic pentru continutul textelor postate cu titlul de comentariu. Responsabilitatea pentru continutul comentariilor revine, in exclusivitate, autorilor. Comentariile nesemnate (sau neinsotite de o adresa de e-mail valida!), comentariile injurioase, calomnioase, ilegale (antisemite, xenofobe, rasiste etc.) sau fara legatura cu subiectul nu vor fi publicate!

SUMARUL EDIȚIEI