Cetatea Suceava pregăteşte restructurarea lotului de jucători pentru noul sezon competiţional
Cetatea Suceava pregăteşte o restructurare amplă a lotului pentru debutul în Liga a II-a. „Vor veni jucători în probe, iar o parte dintre actualii fotbalişti vor pleca. Obiectivul nu este doar menţinerea în Liga a II-a, ci construirea unei echipe competitive. Clubul doreşte să impună o cultură bazată pe muncă,Citeşte

































Comentarii