„Moțiunea are șanse ridicate de a fi adoptată. E un prim pas pentru a scoate România din criză. Sperăm ca Traian Băsescu să înțeleagă cum funcționează democrația”, a spus președintele PSD Suceava.
În opinia lui Nechifor, și parlamentari ai PD-L doresc să-și exprime votul în favoarea moțiunii, însă este posibil ca aceștia să nu fie lăsați să voteze. „PD-L îi va ține în lesă pe propriii parlamentari în poziția


























Comentarii